ULTIMATE EXTREME

--------------------------------------------------------------------
Registrujte se na nas Forum, uzivajte u njegovom sadrzaju,zabavite se....Welcome !!
--------------------------------------------------------------------

ULTIMATE EXTREME
ULTIMATE EXTREME

--------------------------------------------------------------------
Registrujte se na nas Forum, uzivajte u njegovom sadrzaju,zabavite se....Welcome !!
--------------------------------------------------------------------

ULTIMATE EXTREME
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Zalbe na rad admina!

Go down 
+8
Dzoint 357
BOOOOO
Dr.Counter^aKa^CanDY
shoGuNNN
Mr. Moustache
p0sa.
-*GOD of W@R*-
AJKULOVSKI
12 posters
AuthorMessage
AJKULOVSKI
Admin
AJKULOVSKI


Posts : 29
Join date : 2009-06-02

Zalbe na rad admina! Empty
PostSubject: Zalbe na rad admina!   Zalbe na rad admina! Icon_minitimeTue 2 Jun - 1:21:11

Za razliku od pohvala ovde se mozete zaliti na rad admina....
Back to top Go down
-*GOD of W@R*-

-*GOD of W@R*-


Posts : 10
Join date : 2009-06-28

Zalbe na rad admina! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na rad admina!   Zalbe na rad admina! Icon_minitimeTue 7 Jul - 16:36:29

Neki admini su nekako neaktiwni.......boli ih uvo za citera samo bi da igraju nece nikog da banuju !!!!!!!! neki cak neznaju ni najosnovnije amx komande mada necu da ih imenujem Razz
Back to top Go down
p0sa.

p0sa.


Posts : 4
Join date : 2009-08-03

Zalbe na rad admina! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na rad admina!   Zalbe na rad admina! Icon_minitimeMon 3 Aug - 22:36:07

Mene je ban chille ili jedan n00b sto nema veze sa kannterom
Back to top Go down
Mr. Moustache

Mr. Moustache


Posts : 1
Join date : 2009-08-04

Zalbe na rad admina! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na rad admina!   Zalbe na rad admina! Icon_minitimeTue 4 Aug - 15:33:33

Pozz svima za pochetak!!! Cool

Ovako ,popio sam ban pre neki dan ,tek shto sam ushao ubio sam nekog novog admina nemam pojma kog .....al sam popio ban odmah....hmmm ....I danas kick od RElative-a jer sam ga ubio a bio je samnom u ekipi ..naravno da g anisam namerno rokno .....glupost chista .....

Head admini preduzmite neshto jer stvarno kad vas nema pojednini admini (botovi) se izivljavaju ....Johny ..menja u dust2_k da bi mogao da se zavlachi po texturama i psuje sve zive igrache ko kochijash ....itd.....

Aj da ne pljujem samo .... Very Happy
Stvarno sve pohvale za Bagzija ,Chikellu i naravno CADNY-a XD
Back to top Go down
shoGuNNN

shoGuNNN


Posts : 8
Join date : 2009-08-14

Zalbe na rad admina! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na rad admina!   Zalbe na rad admina! Icon_minitimeMon 24 Aug - 22:21:05

admini su prsli skroz nemaju pojma o svom poslu,dobio sam bann 2. po redu.
prvi je bio na pola sata a drugi za stalno izgleda , znaci opalio sam admina u glavu
i odma dobio bann i to onaj dzoni10+ decko nema pojma,nek mi odg ovde nesto bre !!!!
Back to top Go down
Dr.Counter^aKa^CanDY

Dr.Counter^aKa^CanDY


Posts : 20
Join date : 2009-06-28
Age : 27
Location : Novi Sad

Zalbe na rad admina! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na rad admina!   Zalbe na rad admina! Icon_minitimeTue 25 Aug - 17:15:05

johny je pomeni najgori admina na ULTIMATE_EXTERME PUB 1 zalili su se swi na njega banowao je par puta ADMINA!!po meni decko nije za admina...pa nek se ljuti kolko hoce!!!!kao sto sam rekao banowao je igraca mr.mountashe....moj drug koji nema cit znam ga 3godine!!!!sta jos reci zalili su se sapicu....sapic mu je skido admina al djabe!!! sta reci??
Back to top Go down
BOOOOO

BOOOOO


Posts : 4
Join date : 2009-08-25

Zalbe na rad admina! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na rad admina!   Zalbe na rad admina! Icon_minitimeTue 25 Aug - 17:25:03

Johny najgori admin sto posto nema ko se nije zalio na njega kako ga neko ubije on mu opici ban odma stvarno mi nije jasno sto ga sapo jos trpi
Back to top Go down
shoGuNNN

shoGuNNN


Posts : 8
Join date : 2009-08-14

Zalbe na rad admina! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na rad admina!   Zalbe na rad admina! Icon_minitimeTue 25 Aug - 18:22:30

pa eto svako se zali na Johnny-a , BOOOOO je 100 % u parvu ja sam tako dobio bann jer sam mu zveknuo head sa velike daljine . . . .
Back to top Go down
Dzoint 357

Dzoint 357


Posts : 4
Join date : 2009-08-27

Zalbe na rad admina! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na rad admina!   Zalbe na rad admina! Icon_minitimeThu 27 Aug - 21:26:43

Samo cu da kazem da ovi admini kao admini nije dosad pravilo nisu isposhtovali !!! Osim onog da banuju chitere iako se tu nalaze i ljudi koi nisu !!! Eto tolko od mene. Have Fun & Good Luck
Back to top Go down
Chika Death

Chika Death


Posts : 4
Join date : 2009-09-04

Zalbe na rad admina! Empty
PostSubject: Koji admini??   Zalbe na rad admina! Icon_minitimeFri 4 Sep - 1:33:35

Niej cest slucaj i ne samo ovde da admina boli uvo cituje li neko, bitno je da izbaci nekoga kome ne moze nista. Baja dere i bije kroz zidove samo tako, a gospodin admin (kladim se da je neki nezreli klinac) banuje igraca "asas" za koga provereno znam da nema cit . Covek je drzao prvo mesto na DM serveru...malo li je dokaz. Sve vise mi idu na zivce admini koji uplate slot, to admin? Nikad brate pa neka su puni sebe koliko im se moze! Svaka cast izuzecima ali dosta admina svo vreme igraju tako da naravno ne vide sta ovi rade, a kad prozoves nekoga za cit ide ono poznato "bez prozivanja", e tad mi dodje da uzivo koknem tog admina..proveri ga brate pa mi kazi nema. Sve u svemu ovo vecerasnje banovanje igraca asas je samo dokaz da se radi ko sta hoce i to je jadno. To nije "admin" nego "JADmin". Ne moze mu nista, bolji je od njega pa hajde da ga sklonimo (necu ni da pricam koliko admina koristi cit...to je vec opste poznato. Znam da ovo nista nece da promeni, ali javno cu da napljujem svakog admina koji banuje coveka koji provereno nema cit, znaci da taj nazovi admin nema blage veze od cs-u, kamoli o igri. Head admine promeni jednom nick pa upadni da vidis sta rade tvoji admincici lol! i da..ovaj nick mi je i dok igram pa onaj admin koji se nasao ovde a misli da nisam u pravu...slobodno neka mi to kaze kad me vidi, on zna koji je banovao igraca asas a zasto..mislim da to ni on ne zna jer je pobegao odmah...
pozdrav
P.S. Kad bi head admin znao sta se radi dok nije tu cini mi se prso bi i rasterao pojedine
Back to top Go down
Chika Death

Chika Death


Posts : 4
Join date : 2009-09-04

Zalbe na rad admina! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na rad admina!   Zalbe na rad admina! Icon_minitimeSun 6 Sep - 19:31:41

Jes ova od tvoje mame je lepsa i veca cheers
Back to top Go down
baba stamena

baba stamena


Posts : 2
Join date : 2010-04-17

Zalbe na rad admina! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na rad admina!   Zalbe na rad admina! Icon_minitimeMon 19 Apr - 4:38:32

ja daobio ban,zalio se a niko se ne javlja
Back to top Go down
Z U L U

Z U L U


Posts : 5
Join date : 2010-06-16

Zalbe na rad admina! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na rad admina!   Zalbe na rad admina! Icon_minitimeThu 17 Jun - 18:45:31

Pozdrav svima.
Admin "Black" me banovao za lepljenje u "knife". Ustvari me nije banovao na tom serveru već na svim KGB serverima.Zar je vlast admina neograničena i nekontrolisana?
Uradite nešto po tom pitanju.Čekam vaš odgovor!!!!!!
Back to top Go down
Tr!K

Tr!K


Posts : 3
Join date : 2010-07-20

Zalbe na rad admina! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na rad admina!   Zalbe na rad admina! Icon_minitimeTue 20 Jul - 23:23:14

admini psuju , vredjaju , em ono najgore neznaju da procene ko je citer, a ko nije !!!! Dobio sam nepravidan bann i zelim da vidim demo !!!!!
Back to top Go down
Sponsored content





Zalbe na rad admina! Empty
PostSubject: Re: Zalbe na rad admina!   Zalbe na rad admina! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Zalbe na rad admina!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Zalbe na rad admina!
» LoL.Ba^^ za admina :)
» -*GOD of W@R*- za admina !!!!
» Pohvale admina
» chikella za ADMINA

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Ultimate Extreme Servers :: Ultimate Extreme Public-
Jump to: